Series
Ratings
212
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Man to ManRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 1.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 1.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
WhisperRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.5
Our Gap SoonRated ★ 4.0
Beautiful MindRated ★ 1.5