Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0