Titles you rated
Justice PaoRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 3.5- BossRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 3.5