Movies
Ratings
55
Blue VelvetRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.5
Like You Know It AllRated ★ 5.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
2046Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5