Series
Ratings
64
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0