Titles you rated
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Dead ManRated ★ 2.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
From Paris with LoveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5