Series
Ratings
30
Normal PeopleRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0