Titles you rated
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Oh Lucy!Rated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Paris Can WaitRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
DelicacyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0