Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.5
1408Rated ★ 5.0
A Monster CallsRated ★ 5.0
DancerRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 3.5
The Longest RideRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0