Movies
Ratings
604
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
Too Big to FailRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0