Titles you rated
Zero DayRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5