Titles you rated
Shanghai KnightsRated ★ 2.5
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
ContrabandRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5