Movies
Ratings
1412
Jojo RabbitRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
Men of HonorRated ★ 4.0
RavenousRated ★ 2.5
Vampire ClayRated ★ 2.5
Navy Seals vs. ZombiesRated ★ 1.5
City of GodRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
NekromantikRated ★ 3.0
Pink FlamingosRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
For a Few Dollars MoreRated ★ 3.5
High Plains DrifterRated ★ 3.5
High Plains DrifterRated ★ 3.5
Open GraveRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Land of MineRated ★ 4.0