Series
Ratings
56
Mr. SunshineRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5