Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 2.0
KlausRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 4.5- JoanRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 0.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0