Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Margin CallRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5