Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The CircleRated ★ 0.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0