Movies
Ratings
12
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0