Titles you rated
Kick-AssRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0