Titles you rated
It's a SinRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Chef ShowRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 1.5