Movies
Ratings
91
R-PointRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
If I StayRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
- D-WarRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5