Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 3.5
ClickRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0