Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.0
The DealRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
Empire of LustRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 2.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.5
The Coast GuardRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 2.0
Painted FireRated ★ 2.5
Drunken Master IIRated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 2.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.0
10,000 BCRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
Patriot GamesRated ★ 2.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0