Movies
Ratings
446
BeatRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 2.5
One Perfect DayRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5- TwinsRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0