Titles you rated
JumperRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0