Series
Ratings
75
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 2.5- MR. BRAINRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0