Movies
Ratings
334
Children of HeavenRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
BladeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5