Titles you rated
Mr.ReviewRated ★ 5.0
Midnight in GalaxyRated ★ 5.0
FargoRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0