Movies
Ratings
238
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.5
Step BrothersRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Always Be My MaybeRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5