Titles you rated
The PianistRated ★ 4.0
Maid in ManhattanRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
StardustRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 3.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.5
The FivesRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0