Titles you rated
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
MerlinRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0- 노방유희Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.5
The O.C.Rated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 4.0