Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0