Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.5