Titles you rated
Taken 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 1.0