Series
Ratings
25
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5