Series
Ratings
40
The Mysterious Benedict Society Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.5
QuizRated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Kominsky MethodRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5