Movies
Ratings
20
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
BiutifulRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0