Movies
Ratings
125
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5