Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0