Titles you rated
DerangedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 3.0- SawRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5