Series
Ratings
90- Jang Gil SanRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.5- Walking to HeavenRated ★ 4.0
- Eun ShilRated ★ 3.5
- Scent of a ManRated ★ 3.0
- VirtueRated ★ 3.0
- The Final MatchRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 3.0
Han Myung-hoiRated ★ 4.0- Mother's SeaRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 3.0
- TV's The Art of WarRated ★ 4.0
- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
- GhostRated ★ 3.0
- Paper CraneRated ★ 3.5
- Revenge and PassionRated ★ 3.5
- You and IRated ★ 3.5
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.0