Titles you rated
LeviathanRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0- HeroRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
A BirthRated ★ 2.0
Next FloorRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0