Series
Ratings
154
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 5.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- The Secret Life of DogsRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Pegasus MarketRated ★ 3.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Ahiru no SoraRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0