Series
Ratings
44- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.5
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 3.0