Movies
Ratings
45
HerRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 2.0
Love Is in the AirRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5