Movies
Ratings
251
MidsommarRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 1.5
ExitRated ★ 1.5
The King's LettersRated ★ 0.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The IncidentRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ColoniaRated ★ 4.5