Series
Ratings
130
Money FlowerRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0