Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
ChawRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0