Movies
Ratings
1056
AuditionRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 2.5
Take ShelterRated ★ 2.5
HiddenRated ★ 2.5
Logan LuckyRated ★ 3.0
StarletRated ★ 3.0
Mothers' InstinctRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Ghost WorldRated ★ 2.0
Enlightenment FilmRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
CureRated ★ 3.5
CenturionRated ★ 2.5
MunichRated ★ 3.5
Drug WarRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0