Movies
Ratings
781
Personal ShopperRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
Wise BloodRated ★ 3.0
The EelRated ★ 4.0
The Match Factory GirlRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The CrowRated ★ 4.0
License to LiveRated ★ 4.5
The LighthouseRated ★ 3.5
Color Out of SpaceRated ★ 2.5
Children of the SeaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DreamsRated ★ 4.0
Four MinutesRated ★ 4.0
CaveatRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0